Sesje sensualne | fotografia aktu

Sesja sensualna Wrocław
Sesja sensualna Wrocław

SESJE SENSUALNE WROCŁAW

Sesje dla Kobiet Wrocław oraz okolice 

Sesja sensualna lub sesja kobieca – pełne namiętności i zmysłowości fotografie, wykonywane w studio, na łonie natury czy w domowym zaciszu. Subtelne kadry podkreślają piękno ciała, a przyjemna atmosfera sprzyja powstaniu pięknych ujęć. Efekty można obejrzeć na mojej stronie. Warto pamiętać, że taka sesja to efekt ciężkiej pracy fotografa, jak i również modelki. Każda Kobieta zasługuje na to, żeby sprawić sobie przyjemność, bo każda Kobieta ma w sobie piękno, które uwieczniam w swoich pracach. Nie trzeba być profesjonalną modelką, nie trzeba mieć idealnego ciała, by pięknie wyjść na zdjęciach. 

Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem wiem jak dobrać światło i wymodelować sylwetkę, aby zdjęcia sensualne wyszły jak najlepiej.  Każde finalne zdjęcie poddaję obróbce oraz retuszowi. Sesje kobiecą lub sensualną mogę wykonać u siebie w przystosowanym studio lub wynajętym apartamencie czy Waszym domu.

Sesja dla Par Wrocław

Sesja  Par Wrocław

Sesja sensualna dla Par, dzielę na dwie kategorie, pierwsza z nich to forma reportażu z ujęciami, które pobudzają wyobraźnię. Muśnięcia światłem tworzące spójność z otoczeniem. Zdjęcia wykonywane w naturalnym otoczeniu jak apartament mieszkanie czy plener. Fotografie z tej sesji idealnie prezentują się w albumach, gdzie ciąg zdjęć przedstawi zmysłowe sceny jak również jako średniej wielkości obrazy.

Druga kategoria to sesje dla Par w scenografii studyjnej na jednolitych malarskich tłach. Tu główną rolę odgrywa światło, które delikatnie zarysowuje sylwetki. Zdjęta idealnie nadają się jako wielkie i średnie obrazy lub fototapety.

Sesja dla Par Wrocław
Sesja dla Par Wrocław
Sesja sensualna Wrocław

PREZENT NA SESJE SENSUALNĄ

Voucher na sesje sensualną we Wrocławiu

Jeśli chcesz mieć piękną pamiątkę, sprawić prezent ukochanemu, pozbyć się kompleksów lub po prostu wyzwolić pozytywną energię zadzwoń i umów się i kup voucher. Sesję taką możesz też sprezentować komuś bliskiemu, mężowi z okazji rocznicy ślubu, lub koleżance w prezencie. 

Wszystko załatwimy korespondencyjnie a Voucher  ładnie zapakowany doślę na wskazany paczkomat.

Cennik sesji sensualnych i portretów.