FOTOGRAFIA ŚLUBNA | SESJE ŚLUBNE

Sesja ślubna plener

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ I FLIM ŚLUBNY  – cennik

Aby otrzymać cennik usług ślubnych wystarczy wysłać zapytanie na e-mail podany w dziale KONTAKT oraz datę ślubu, zwrotnie doślę ofertę usług fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego.  

Co zawiera oferta ?

Zawiera pakiety z opisem usług, podzielona na sekcje filmu ślubnego oraz fotografii ślubnej.

Oferty filmu oraz fotografii mogą być łączone wtedy, realizujemy usługę w jednym zespole najczęściej jest to jeden fotograf oraz operator filmowy . Dla bardziej zaawansowanych produkcji realizujemy usługę do 5 osób z podziałem funkcji , fotograf , filmowiec , asystent.

Oczywiście zrealizujemy też jedną z opcji Fotografia lub FILM.

Jak to jest z tą fotografią ślubną- jak wybrać właściwego artystę, w końcu czy to jest warte tej ceny ?

Fotografia ślubna reportażowa czy sesje ślubne wykonywane w specyficznych miejscach lub klasyczne ujęcia mają swój charakter i nabierają wartości z biegiem czasu . Do póki pamiętamy wszystko wyraźnie z naszego dnia ślubu to z czasem te wspomnienia ulęgają zatarciu . Fotograf ślubny ma za zadanie uwiecznić w taki sposób dzień ślubu, aby wspomnienia przywoływały uśmiech czy łzy wzruszenia po oglądaniu zdjęć z reportażu ślubnego oraz sesji zdjęciowych.

Reportaż ślubny

REPORTAŻE ŚLUBNE

Reportaże ślubne pełne emocji , uśmiechniętych Gości składających życzenia, nieprzewidziane sytuacje , tańce i weselne szaleństwo . Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość wyczekując moment , aby zatrzymać chwilę, która po latach przywoła wspomnienia lub po prostu działać spontanicznie .

ALBUM ŚLUBNY

W ofercie mam przepiękne albumy ślubne, które aranżuje do autorskich reportaży. Te niepowtarzalne chwile zasługują na piękną oprawę w albumie ślubnym, elegancką okładkę i stylowy wygląd, który będzie zachwycał przez lata. Śmiem nazwać album ślubny kapsułą czasu, dzięki której pokolenia będą wspominać fotografie ślubne i rozmawiać jak to kiedyś organizowało się przyjęcia ślubne. Album ślubny to niesamowita pamiątka .