FOTOGRAFIA ŚLUBNA | SESJE ŚLUBNE

Fotografia ślubna

Jak to jest z tą fotografią ślubną- jak wybrać właściwego artystę, w końcu czy to jest warte tej ceny .

Fotografia ślubna reportażowa czy sesje ślubne wykonywane w specyficznych miejscach lub klasyczne ujęcia mają swój charakter i nabierają wartości z biegiem czasu . Do póki pamiętamy wszystko wyraźnie z naszego dnia ślubu to z czasem te wspomnienia ulęgają zatarciu . Fotograf ślubny ma za zadanie uwiecznić w taki sposób dzień ślubu, aby wspomnienia przywoływały uśmiech czy łzy wzruszenia po oglądaniu zdjęć z reportażu ślubnego oraz sesji zdjęciowych.

Fotografia slubna

Czy używam programów do obróbki zdjęć i czy bardzo ingeruje w zdjęcia ślubne ?

Tak używam programów do obróbki , ale stosowana obróbka jest zgodna ze sztuką reportażu. Nie stosuję fotomontaży , retusz jest zawsze naturalny dodaje czasami dodatkowy efekt flary lub “podkręcam” kolory .

To dlaczego niektóre zdjęcia wyglądają jak z katalogu reklamowego ?

Dlatego , że w niektórych ujęciach stosuje obróbkę HDR (obraz o zakresie jasności porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka) + koloryzacja . Z całego reportażu ślubnego czy sesji zdjęciowej tą obróbką jest objęte niewiele ujęć . Pozostałe zdjęcia są naturalne .

W zdjęciach stosuje obróbkę autorską, to znaczy, że nie kupuje i nie stosuje ustawień definiowanych wykonanych przez innych fotografów, co jest powszechne teraz na rynku . Mam swój styl !

Prezentacja zdjęć ślubnych z sesji zdjęciowej .

Galeria zdjęć

Stary folwark Machnice
Zdjęcia w technice HDR
stary folwark Machnice
stary folwark Machnice