FOTOGRAF WROCŁAW / SESJE ZDJĘCIOWE

sesja_w_Pradze
Fotograf Wrocław, Polska i sesje zagranicą

Fotograf Wrocław, Polska oraz sesje zagraniczne 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – GALERIA

Fotograf Wrocław, Polska oraz sesje zagraniczne. Reportaże ślubne pełne emocji , uśmiechniętych Gości składających życzenia, nieprzewidziane sytuacje , tańce i weselne szaleństwo. Realizuje najczęściej zlecenia na terenie Wrocławia oraz okolic, zdarzają się również wyjazdowe sesje ślubne w najodleglejszych rejonach Polski oraz za granicą. W swojej pasji do fotografii stawiam na odwagę niczym nieograniczoną wyobraźnię oraz doświadczenie. Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość wyczekując tego jedynego momentu , aby zatrzymać chwilę, która po latach przywoła wspomnienia lub po prostu działać spontanicznie.  Realizuję również produkcje filmowe oraz klipy wyjazdowe. Zapraszam do rezerwacji terminów nie tylko klientów z Wrocławia, ale również c całej Polski jak i zagranicy.

Sesje ślubne, są również ważne co zdjęcia z reportażu ślubnego . Dzięki sesji zdjęciowej w inny dzień mogę stworzyć niepowtarzalne zdjęcia . Jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej za granicą jak i w dowolnej części POLSKI .

sesja sensualna
Sesja sensualna

Sesje sensualne i AKTY | Portrety

Podstrona zawiera treści tylko dla osób powyżej 18 lat

SESJE SENSUALNE – GALERIA

W sesji sensualnej czy aktach nagość nie musi dominować choć stanowi o charakterze zdjęcia . Posiadam własne studio w którym mam stworzony klimat właśnie do sesji sensualnych lub aktów . Taką sesje mogę również wykonać w miejscu wskazanym przez Klienta .

sesja biznesowa Wrocław
Fotografia Biznesowa Wrocław

Fotografia dla biznesu- usługi dla firm

FOTOGRAFIA BIZNESOWA – GALERIA

Wykonuję portrety Kadry Zarządzającej i Pracowników , zdjęcia architektury oraz realizuje krótkie klipy filmowe w formie reklamówek czy relacji z imprez firmowych , inwestycji . Zlecenia realizuje w swoim studio lub w miejscu wskazanym przez Klienta .

Sesja ciążowa
Sesja ciążowa Wrocław

Sesje ciążowe i rodzinne

FOTOGRAFIA RODZINNA – GALERIA

Sesje rodzinne , okolicznościowe i ciążowe . Czas na zdjęcia rodzinne powinien się zawsze znaleźć . Ulotność chwili i zatrzymanie jej w postaci cyfrowej czy papierowej pozwoli dzielić się ją z rodziną i znajomymi . Serdecznie zapraszam na sesje w studio i plenerze .