PORTFOLIO

Fotografia i FILM | Reportaż ślubny i sesje ślubne

GALERIA ZDJĘĆ

Reportaże ślubne pełne emocji , uśmiechniętych Gości składających życzenia, nieprzewidziane sytuacje , tańce i weselne szaleństwo . Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość wyczekując moment , aby zatrzymać chwilę, która po latach przywoła wspomnienia lub po prostu działać spontanicznie .

Sesje ślubne są również ważne co zdjęcia z reportażu ślubnego . Dzięki sesji zdjęciowej w inny dzień mogę stworzyć niepowtarzalne zdjęcia . Jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej za granicą jak i w dowolnej części POLSKI .

Portret malarski – sesja portretowa

GALERIA ZDJĘĆ

Portret malarski to szczególny rodzaj zdjęcia wykonywany przez fotografa . Interpretacja oświetlenia , obróbka zdjęcia różni się znacznie od tradycyjnej fotografii. Zdjęcia są bogatsze w detale a obróbka zdjęcia imituje malowany obraz na płótnie .

Sesje sensualne i AKTY | Portrety

Podstrona zawiera treści tylko dla osób powyżej 18 lat

GALERIA ZDJĘĆ

W sesji sensualnej czy aktach nagość nie musi dominować choć stanowi o charakterze zdjęcia . Posiadam własne studio w którym mam stworzony klimat właśnie do sesji sensualnych lub aktów . Taką sesje mogę również wykonać w miejscu wskazanym przez Klienta .

Fotografia wizerunkowa

Fotografia i Film dla biznesu

PRZYKŁADY

Wykonuję portrety Kadry Zarządzającej i Pracowników , zdjęcia architektury oraz realizuje krótkie klipy filmowe w formie reklamówek czy relacji z imprez firmowych , inwestycji . Zlecenia realizuje w swoim studio lub w miejscu wskazanym przez Klienta .

Sesja ciążowa

Sesje ciążowe i rodzinne

GALERIA ZDJĘĆ

Sesje rodzinne , okolicznościowe i ciążowe . Czas na zdjęcia rodzinne powinien się zawsze znaleźć . Ulotność chwili i zatrzymanie jej w postaci cyfrowej czy papierowej pozwoli dzielić się ją z rodziną i znajomymi . Serdecznie zapraszam na sesje w studio i plenerze .